Masaż Korugi

Masaż Korugi to azjatycka technika pielęgnacji twarzy, mająca na celu opóźnienie procesów starzenia się skóry, redukcję zmarszczek i wyszczuplenie twarzy.

Masaż Korugi został stworzony przez japońskiego terapeutę Chiyo Hayashi’ego. Metoda ta działa nie tylko na samą skórę, ale także na warstwy tłuszczu i tkankę mięśniową pod skórą.

Koreański  masaż Korugi to holistyczny zabieg odmładzający, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy, szyi i głowę. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Podczas masażu stymuluje punkty i obszary refleksologiczne na twarzy, poprawiając pracę organów wewnętrznych oraz usprawniając przepływ energii w meridianach, które praktycznie od razu polepszają nasze samopoczucie.